• +48 505 682 179
  • powolanie@sluzki.pl

Siostra Aleksandra Nowak

Mariówka 3
26-400 Przysucha
tel. 784 780 026

email: olanowakowna@gmail.com

A zatem: "Tak czy owak Ola Nowak. Tak się zawsze przedstawiam. Dla mnie bycie siostrą zakonną oznacza bycie siostrą dla każdego człowieka, szczególnie tego, którego dziś Pan Bóg stawia obok mnie. Od początku życia zakonnego towarzyszę młodym w pogłębianiu relacji z Bogiem, a od 2015 r. w sposób szczególny w odkrywaniu życiowej misji, zwanej powołaniem. Kocham życie, kocham ludzi i moją pasją jest ukazywanie każdemu ogromu Bożej Miłości jakiej doświadczamy każdego dnia.

Siostra Agnieszka Kłosińska

ul. Kościuszki 14
09-402 Płock
tel. 669 456 806

email: mala_s@poczta.onet.pl

Jestem Siostrą od 2000r. Powołanie odkrywałam wraz z doświadczaniem - Kim jest Bóg. Jako licealistka wzięłam udział w rekolekcjach, podczas których doświadczyłam, że Bóg jest bardzo mocno obecny w moim życiu, że kocha mnie bezwarunkowo i co więcej całe moje cierpienie i słabość wziął na siebie. To był początek budowania relacji z Bogiem i odkrywania jak ogromną miłością pragnie mnie obdarzać nieustannie w darze powołania. Dziś dziękuję Bogu za łaskę wiary i Jego obecność w moim życiu oraz za to, że mogę każdego dnia Jemu oddawać swoje życie, jako Służka. Dziękuję też za osoby, które podzieliły się swoją wiarą i pomogły odkryć sens mojego życia, i otworzyć swoje serce na Boga. Dziś zapraszam Ciebie na rekolekcje i dni skupienia byś mogła sama odkryć - Kim jest Bóg - i pogłębić z Nim relację. Jeśli masz pytania, troski, wątpliwości po prostu zwyczajnie napisz, zadzwoń lub przyjedź. Zapraszam.

Siostra Małgorzata Kobylarz

ul. Mickiewicza 4
26-600 Radom
tel. 512 171 460

email: kobylarz.m@interia.pl

Dostałam najbardziej nieprawdopodobną propozycję. Można powiedzieć, taki życiowy bonus. Oddanie się w ciemno w jedyne dłonie, w których można się czuć bezpiecznie, a zarazem przygoda, która jest bardziej szalona niż jazda na rollercoasterze. I co mogłam zrobić? Powiedzenie nie równałoby się z rezygnacją z pełni szczęścia, a tego odmówić sobie nie mogłam. Powiedziałam tak. Jeśli chcesz doświadczyć osobiście przygody z Bogiem zapraszam do skorzystania z propozycji spotkań.

Siostra Marlena Gosek

ul. Radziecka 4
18-400 Łomża
tel. 516 758 883

email: marlena_g@onet.pl

Obecnie pracuję jako nauczycielka w przedszkolu w mieście Łomża. Bardzo lubię w wolnych chwilach uprawiać sport: biegać, jeździć na rowerze lub grać w piłkę nożną. Wieczorami czytam moje ulubione książki lub gram na gitarze. Myśli o zakonnym życiu zrodziły mi się podczas studiów. Był to czas bardzo intensywny, poświęcony w dużej mierze nauce, ale w każdej wolnej chwili angażowałam się w różne działalności religijne. Liczne pielgrzymki, czuwania w Kodniu, uczestnictwo w rekolekcjach w różnych zakonach były czasem głębszego poznawania Jezusa jako mego Przyjaciela i Pana mego życia. Rozmowy z siostrami, ale przede wszystkim spowiedź -regularne spotykanie się z miłosiernym Ojcem-pomogły mi w rozeznaniu mojego powołania. Dzisiaj wiem, że jest to wielka łaska, którą obdarował mnie Bóg.

Siostra Ewa Biernacka

Mariówka 3
26-400 Przysucha
tel. 505 682 179

email: s.ewa123@wp.pl

Siła Powołania.
Jest to dla mnie tajemnicą dlaczego Bóg wybrał właśnie mnie.... Kto zmaga się ze swoim powołaniem to wie o czym piszę. Ale po 25 latach życia w Zgromadzeniu Sióstr Służek mogę śmiało powiedzieć , iż jestem bardzo wdzięczna za dar wybrania i powołania. Dlatego chcę towarzyszyć ludziom , którzy rozeznają swej życiowe powołanie.